در مقاله ای تحت عنوان ” روغن هسته خرما ، معجزه ای از گرما ” به ویژگی های منحصر به فرد و استثنایی خرما و روغن هسته آن اشاره شد و بیان گردید با توجه به وجود انواع مختلف این ماده غذایی ویژه در کشور ایران ، استفاده از تمامی پتانسیل های و فرآورده های آن می تواند ارزش افزوده ویژه ای برای این نعمت الهی به وجود آورد.در ادامه به خواص و فواید ویژه روغن هسته خرما برای پوست و مو اشاره خواهد شد.

در مقالات و پژوهش های انجام شده در کشورهای پیشرفته دنیا نظیر اسپانیا ، امریکا و … به اهمیت و ساختار ویژه روغن هسته خرما به عنوان روغنی گرانبها و مؤثر برای شادابی و طراوت پوست و مو اشاره گردیده و محصولات متعدد آرایشی و بهداشتی از این روغن تهیه و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

وجود مواد معدنی مفید و ضروری نظیر فسفر ، آهن ، کلسیم و ویتامین های A و B و K  و … در روغن هسته خرما ، استفاده از این ماده با ارزش که استحصال آن به سختی و طی مراحل خاص بدست می آید را برای دوستداران موارد طبیعی و ارگانیک دو چندان ساخته است.

  • درمان قطعی ریزش موی سر
  • کمک به رشد مجدد موی سر و تقویت ریشه آن
  • درمان خارش پوست سر
  • کمک به درخشندگی و لطافت موی سر
  • درمان شکنندگی و ترمیم ناخن ها

از جمله خواص و فواید روغن هسته خرما در این حوزه می باشد و استفاده از این فرآورده خاص به صورت خوراکی و برای درمان دیگر امراض متعدد جایگاه ویژه ای در کشورهای پیشرفته دنیا به خود اختصاص داده است.

روغن هسته خرما ، معجزه ای برای پوست و مو

شرکت ” ایده پردازان پیک طلایی ” توانسته با استفاده از دانش محققین خود و بهره مندی از دستگاه های پیشرفته ، روغن هسته خرما با خلوص بالا و بدون هیچگونه اضافات شیمیایی تولید نماید که طی آزمایش های انجام شده در آزمایشگاه های معتبر ، روغن تولیدی این شرکت به صورت ۱۰۰ % خالص و تضمین شده به مشتریان ارائه خواهد شد.

طراوت ، شادابی و جوانی پوست و مو با روغن هسته خرما

اطلاعات بیشتر در صفحه اینستاگرام : Datecoreoil