Loading...
درباره ما۱۳۹۶-۹-۷ ۲۱:۰۶:۱۲ +۰۰:۰۰

کمی درباره ما

ما در استارت آپ ۱۰ یک گروه هستیم و تو حوزه های مختلف فن آوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کنیم. هدف ما تلاش برای رشد و گسترش حوزه های کسب و کار نوپای شماست. ما شتابدهنده هستیم و سعی کردیم با ارائه مدل های جدید در کسب و کار و خلق ایده های نو و تأثیر گذار امکان ارائه سرویس و خدمات جدید رو داشته باشیم.

ما در استارت آپ ۱۰ به تولید ثروت ، ارائه  و خلق ایده های نو ، جدید و خلاقانه فکر می کنیم و از تلاش و همت هموطنان عزیزمان در راه اندازی و رشد کسب و کارهای نوپا حمایت و پشتیبانی می کنیم.

طرح ها و ایده های ارائه شده توسط گروه کاری استارت آپ ۱۰ همگی دارای نقشه استراتژیک ، طرح توجیح اقتصادی و قابلیت راه اندازی و اجرا از آغاز تا پایان بوده و نمونه های موفق آن در سازمان و شرکت های مختلف در حال اجرا و بهره برداری می باشد.

گروه استارت آپ 10

دیدگاه ما در استارت آپ ۱۰ :

استارت آپ : ارزش آفرین است ، پایداری دغدغه آن است ، فرصت جوست فرصت طلب نیست ، ممکن است مبتنی بر تکنولوژی جدید باشد یا نباشد و کسب و کاری است که دوران نوزادی خود را سپری می کند.کسب و کارهای جدید و به ویژه استارت آپ ها که متأثر از فناوری های به روز هستند همواره با ریسک بالایی راه اندازی می شوند ، ما در استارت آپ ۱۰ در کنار شما هستیم برای کاهش ریسک های موجود و پشتیبان شما برای رسیدن به هدف خواهیم بود.

 

ثبت آستارت آپ ۱۰ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی

استارت آپ ۱۰ در

ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور

با کد شامد : ۱-۴-۶۵-۷۱۶۲۲۹-۱-۱

ثبت شده است

خدمات ما

ارائه راهکارها و خدمات جامع در خصوص خلق و راه اندازی کسب و کارهای نوپا

مشاوره و آموزش ، پشتیبانی و همکاری

خلق ایده

مشاوره و آموزش

سرمایه گذاری

استارت آپ 10

به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید ؟

استارت آپ ۱۰ همراه شما خواهد بود

تماس با ما
UA-106944457-1