سرمایه گذار فرشته کیست ؟

سرمایه گذاران فرشته جهت تأمین سرمایه های اولیه مورد نیاز در کسب و کارهای نوپا ( استارت آپ ) و حوزه های کارآفرینی ورود کرده و در بیشتر مواقع این نوع سرمایه گذاری بر روی کسب و کار خانوادگی اتفاق می افتد ، فرشتگان کسب و کار هزینه های اولیه ایده های کسب و کار جدید را تأمین می نمایند و همواره در کنار کارآفرینان حضور دارند ، حضوری که خالی از ریسک نخواهد بود.

فرشتگان کسب و کار ، سرمایه گذار فرشته

دنیای کارآفرینی ، فضایی است که اکثر فعالیت های هیجان انگیز و خلاقانه در دنیای کسب و کار امروز در آن اتفاق می افتد و سرمایه گذاران فرشته به عنوان جریان اصلی تأمین سرمایه بیشترین سهم را در آن دارند ، بیش از ۵۰ میلیارد دلار در سال در جهان در حوزه های جدید کارآفرینی سرمایه گذاری می شود که این سرمایه گذاری دارای رشدی ثابت و پایدار بوده است.

سرمایه گذاران فرشته، افراد و نهادهایی با توان مالی بالا هستند که نه تنها سرمایه اولهی طرح و ایده های جدید را تأمین می نمایند بلکه اغلب دارای دانش و تخصص و ارتباطات قوی با فعالان حوزه صنعت بوده و مسیر پیاده سازی واجرا کسب و کارهای جدید را برای کارآفرینان هموار می نمایند.

سرمایه گذار فرشته با داشتن تجربه کسب و کار ، به طور مستقیم بخشی از دارایی های شخصی خود را در کسب و کارهای جدید و در حال رشد بدون سرمایه وارد کرده و حامی رشد و پیشرفت آنها خواهد بود.

سرمایه گذاران فرشته در ایران نیز حضور دارند و می توانید با آنها برای شروع رویای کارآفرینی خود در ارتباط باشید