ارائه سرویس و خدمات آنلاین در انواع مختلف در کشورهای پیشرفته در یک دهه گذشته ، جنبه کاربردی به خود گرفته و استفاده روزمره از آن برای افراد این جوامع دارای یک مزیت مطلوب به حساب می آید.در کشورمان نیز در چند سال گذشته سرویس و خدمات آنلاین مبتنی بر تلفن های هوشمند رشد چشمگیری داشته است و استفاده از این نوع خدمات انتخابی است با ویژگی های تازه ، که می تواند جایگاه مناسبی را به خود اختصاص دهد.

ایده ” دستیار همراه ” به نوعی استفاده از این گونه سرویس و خدمات به صورت برنامه ریزی شده و کاربردی است که با ویژگی هایی نظیر برنامه ریزی برای انجام سرویس و خدمات مورد نیاز در ساعت ها ، روزها و ماه های آینده همراه می باشد.

ارائه سرویس و خدمات متنوع و در دسترس ویژه گروه ها و افراد خاص ( افراد ناتوان ، کم توان و با شرایط خاص ) وجه تمایز استفاده از اینگونه سرویس ها خواهد بود.

سامانه سرویس خدمات یکپارچه مشتریان ، دستیار همراه

حضور ارائه دهندگان سرویس و خدمات آنلاین در یک سامانه به صورت متمرکز و امکان انتخاب توسط کاربران بر اساس توانمندی های قابل ارائه می تواند نقطه قوت این ایده باشد ، زمانیکه کاربران بتوانند با خیالی آسوده و با صرف حداقل هزینه ، سرویس و خدمتی استاندارد را در زمان معیین و بر اساس نیاز دریافت نماید.