محصولات تولید شده از هسته خرما ( روغن هسته خرما ، Date Core Oil  و قهوه هسته خرما ، Date Core coffee ) با برند تجاری ” N Life “ توسط شرکت دانش بنیان ایده پردازان پیک طلایی از سال ۱۳۹۷ به بازار عرضه شده است.

این دو محصول به صورت کاملا انحصاری و با فرمولاسیون خاص طی چند فرآیند پیچیده توسط دستگاه های صنعتی مدرن به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک و بدون اضافه نمودن هیچگونه مواد افزودنی تولید می گردد.

نامگذاری این محصولات تحت عنوان اکسیر هسته خرما به دلیل وجود درصد بالای از ویتامین ها ، مواد معدنی و چربی های مفید برای بدن بوده و اثری شفابخش و درمانی برای پوست ، مو و دیگر اعضای بدن را دارد.

Nlife ، روغن هسته خرما و قهوه هسته خرما

استفاده از پتانسیل های موجود در کشور و همچنین دانش و تخصص متخصصان ایرانی ، تولید محصولات دیگر از هسته خرما را میسر ساخته و در آینده ای نزدیک دیگر تولیدات این شرکت به بازار عرضه خواهد شد.

” روغن هسته خرما “ با دارا بودن انواع ویتامین های مفید برای پوست ، مو و ناخن بسیار مفید و موثر بوده که بدلیل سرعت جذب بالا وارد منافذ پوست شده بر روی سلولهای پوست ، ریشه و فولیکول های مو تاثیر گذاشته و با رساندن ویتامین ها و املاح مورد نیاز پوست ، مو و ناخن باعث ، شفافیت ، جوانسازی، رفع چین و چروک و ترمیم پوست گردیده و با انتقال این ویتامین ها به ریشه و پیازمو و تقویت آن موجب جلوگیری از ریزش مو و کمک به رشد مجدد موها می گردد همچنین با انتقال ویتامین های لازم باعث تقویت و ضخیم شدن مو و ترمیم ناخن ها می گردد.

” قهوه هسته خرما “ این شرکت نیز با حفظ تمامی ویتامین ها ، مواد معدنی ، املاح و خواص موجود در هسته خرما با عطر و طعم و مزه عالی تولید شده و خواص شگفت انگیز و بیشماری را برای شادابی و طراوت بدن به همراه خواهد داشت.

کسب اطلاعات بیشتر : 

وب سایت : N Life

اینستاگرام : Date_core_oil

مشاوره و خرید : ۵۹ ۷۹ ۵۷۰ ۰۹۲۱ | ۹۸۷ ۰ ۴۸۷ ۰۹۱۲