راه حل خلاقانه برای انتخاب مشاور تحصیلی ، مشاوره آنلاین کلاسند

تا به حال به مشکلات مراجعه حضوری به مراکز مشاوره فکر کرده اید؟ اینکه چقدر از وقت خود را در راه رفت و آمد مشاوره هدر می دهید و یا اینکه بعضی اوقات صحبت کردن حضوری با مشاور چقدر برای شما سخت است؟

راه حل این گونه مشکلات ، دریافت مشاوره غیر حضوری است اما چگونه ؟! آیا مشاوره های اراده شده در شبکه های اجتماعی قابل اعتماد است ؟! هویت و تخصص مشاوره های ارائه شده و مشاورین چگونه تأیید می شود ؟!

کلاسند ، مشاوره آنلاین تحصیلی

استارتاپ کلاسند با هدف انتخاب مشاور تحصیلی مجرب و افزایش کیفیت مشاوره در بستر آنلاین خدمات خود را ارائه می‌کند. کافیست اپلیکیشن کلاسند را از این لینک دانلود کنید یا کلاسند را در اینترنت جستجو کنید ، سپس با نصب برنامه و ورود شماره تلفن همراه خود با مشاورین تحصیلی ما گفتگو کنید. این امکان برای شما فراهم شده است تا قبل از خرید بسته مشاوره ، از راهنمایی مشاورین ما استفاده و پس از حصول اصمینان از نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

در کلاسند این شما هستید که مشاورتان را انتخاب می کنید آن هم با دید باز و تصمیم گیری خود شما و کلاسند به عنوان یک مرجع در این حوزه ، اطلاعات و سوابق فعالیت آموزشی مشاورین خود را بررسی و با انتخاب افراد مجرب و متخصص کیفیت مشاوره های دریافتی را برای شما تضمین می نماید.یکی از مزیت‌های اصلی کلاسند سیستم ارزیابی مشاور است ، مشاورین تحصیلی فعال در کلاسند پس از تایید عضویت و دریافت پروفایل اختصاصی همواره مورد ارزیابی تیم کلاسند قرار گرفته تا کاربران با اطمینان خاطر از این خدمات استفاده نمایند.

بعد از نصب اپلیکیشن کافیست به مشاورین حاضر پیام داده و به صورت ” کاملا رایگان “ با مشاورین تحصیلی کلاسند گفتگو نمایید و در نهایت و پس از اطمینان کامل مشاور خود را انتخاب کنید.

دانلود اپلیکیشن کلاسند | ۵۰ % تخفیف ویژه با کد Startup10 ( تعداد محدود )