هفت ایده استارت آپ در حوزه فناوری اطلاعات

هفت ایده استارت آپ در حوزه فناوری اطلاعات در استارت آپ 10

در ادمه هفت حوزه  برای کسب و کار نوپای شما در نظر گرفته شده است که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد :

راه اندازی یک کسب و کار جدید می تواند با خطرات بزرگی همراه باشد ، اما اگر ایده خود را باور نداشته باشید و آن را شروع نکنید می تواند تأسف بار باشد. هیچ راهی برای تضمین اینکه یک کسب و کار نوپا موفق خواهد بود، وجود ندارد، اما شروع کسب و کار در حوزه های جدید و با تقاضای زیاد ، احتمالا به طور چشمگیری شانس شما را بهبود می بخشد.یک ایده ی در حال ظهور تنها اولین گام در یک روند طولانی و دشوار ایجاد یک کسب و کار موفق است ، اما شما باید از جایی شروع کنید.             

 

هوش مصنوعی

بدیهی است اگر شما یک پس زمینه فنی بالا نداشته باشید، انتخاب اعضای تیم بخش مهمی از این روند خواهد بود. با این حال، پتانسیل رشد و سرمایه گذاری در فضای هوش مصنوعی، آن را به طور بالقوه سودآور می سازد.

امنیت سایبری

امنیت سایبری زمینه ای است که در این سال ها وجود داشته است، اما تکنولوژی جدید به سرعت ظهور می کنند ، مجرمان سایبری می توانند مشکلات جدیدی ایجاد کنند. پول زیادی در کمک به شرکت ها برای محافظت از ارزشمند ترین دارایی خود – داده های آنها – وجود دارد.

واقعیت ارزش افزوده

روزهای تماشای فیلم و بازی های دو بعدی به پایان رسیده است. آینده سرگرمی به مردم اجازه می دهد که در داستان کاملا غوطه ور شوند. واقعیت ارزش افزوده و فناوری های AR و VR بلیط برای آن آینده است.

توسعه برنامه

برنامه های در حال توسعه یک سرمایه گذاری نسبتا آسان و نسبتا کم هزینه هستند. با این حال ، تولید و بازاریابی یک برنامه موفق که باعث ایجاد ارزش واقعی می شود ، با توجه به حجم عظیمی از رقابت ها ، بسیار دشوار است. ایده خوب کمک می کند.

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر اینترنتی

هزاران شرکت وجود دارد که موفقیت یا شکست آنها بستگی به جایگاه وب سایت شان در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر اینترنتی دارد. کسب جایگاه خوب و دستبابی به راهکارهای جدید در بهینه سازی وب سایت ها در موتورهای جستجوگر اینترنتی می توانند ارزش فوق العاده ای داشته باشند.

ربات های گفتگو

تا زمانی که هوش مصنوعی واقعا شکاف میان انسان و ماشین را از بین ببرد، شرکت ها به طور روزافزونی به برنامه هایی نظیر ربات های گفتگو برای نیازهای خدمات آنلاین خود نیاز دارند. این ربات های گفتگو با استفاده از یک رابط چت مکالمات را با دیگر افراد شبیه سازی می کند، و انتظار می رود که بیش از ۸۵ درصد از تعاملات سرویس های ارائه شده به مشتریان تا سال ۲۰۲۰ ، انسان نباشد.

تجزیه و تحلیل داده ها

همانطور که ارتباطات و فناوری در جهان بیشتر و بیشتر به یگدیگر متصل می شود، شرکت ها مقدار زیادی از اطلاعات را تولید می کنند که می توانند برای بهبود کسب و کار مورد استفاده قرار دهند. با این حال، تنها راهی که داده ها را می توان به طور موثر مورد استفاده قرار داد، این است که آن را به درستی سازماندهی، تجزیه و تحلیل و تفسیر نمایند.