انتخاب محصولات طبیعی و ارگانیک جایگاهی ویژه و متمایز میان مصرف کنندگان داشته و اعتماد به تبلیغات و محصولات تولید شده با برند ارگانیک یکی از دغدغه های امروز شده است. توجه به تولید محصولات سلامت محور و رعایت استانداردهای تولید محصولات ارگانیک و طبیعی بیشتر به یک تبلیغ مبدل شده تا تولید یک محصول.

روغن هسته خرما Nlife

استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا خوراکی با برند ارگانیک کافی نیست !!!

تولید محصولات ارگانیک و طبیعی همراه با استانداردهای ایست که توجه به آن تعهدی است برای تولید کننده محصولات که فروش را فدای تعهد ننماید.

استفاده از دانش نوین و طراحی و تولید محصولاتی طبیعی و بدون داشتن افزودنی های شیمیایی ، احترام به خواسته مصرف کنندگان برای داشتن یک محصول ارگانیک که با خیالی راحت و بدون عوارض از آن استفاده نمایند.

محصولات تولیدی Nlife بر پایه هسته خرما تولید شده در نخلستان های ایران بوده و این شرکت توانسته است روغن هسته خرما ، قهوه هسته خرما و دیگر تولیدات خود را با فرمولاسیون خاص و اتحصاری و بدون استفاده از هیچگونه مواد شیمایی تولید و به بازار عرضه نماید.

روغن هسته خرما تولیدی این شرکت حاوی بسیاری از ویتامین ها از جمله A-B-C-D-E-K-B1-B2-B5-B6-B9-B12 و دیگر ویتامین ها ، املاح و مواد معدنی همچون آهن ، کلسیم ، منیزیم ، روی ، پتاسیم ، فسفر ، منگنز و همچنین دارای اسید های چرب مفید می باشد و می توان با افتخار عنوان نمود که روغن هسته خرما تولید شده یکی از خاص ترین و مؤثرترین روغن های طبیعی در جهان برای سلامتی پوست و مو می باشد.

برای انتخاب محصولات سلامت محور و ارگانیک ، همواره انتخاب با شما خواهد بود و می توانید با خیالی آسوده محصولات تولید شده گروه Nlife را استفاده نماید.

کسب اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین در : Nlife.ir

اینستاگرام : N.life.beauty | Nlife_care

تلفن مشاوره و فروش :  ۹۰ ۶۵ ۱۲۵ ۰۹۲۲