سامانه سبزی ‌من ، اولین تره‌بار اینترنتی در ایران توسط شرکت پیشتازان توسعه تجارت آتور در مهرماه ۱۳۹۶ ره اندازی و در حال حاضر با تنوع بیش از ۴۰۰ محصول شامل انواع میوه ، میوه‌های استوایی ، سبزیجات مدیترانه‌ای و کمیاب ، سبزیجات تازه و خشکبار ، صیفی‌جات ، میوه‌های ارگانیک ، انواع محصولات سوپرمارکتی ، نوشیدنی‌های طبیعی و … با ارسال سریع  (کمتر از دو ساعت) در شهر تهران تجربه‌ی جدیدی از تره‌بار دیجیتالی رو ارائه نموده است.

خرید آنلاین میوه و سبزی و تمام محصولات تره‌بار با بهترین کیفیت با ارسال سریع در شهر تهران ، انواع میوه تازه و دستچین ، سبزی ، صیفی و محصولات ارگانیک را به صرفه و سریع ، آنلاین خریداری کنید با بیش از ۱۰۰ها محصول تره‌باری.

از جمله مزیت‌های اصلی ما می‌توان به قیمت به صرفه ، کیفیت درجه یک و دستچین شده ، ارسال سریع و تنوع گسترده محصولات آن اشاره کرد. سبزی من فعلا تنها در شهر تهران سرویس می‌دهد. ما با هدف کاهش میزان ضایعات میوه و سبزی این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده‌ایم که بتوانند میوه را به صورت دانه‌ای هم خریداری نمایند.

سبزی من ، خرید آنلاین میوه و سبزی تازه تنها با یک کلیک

سبزی ‌من قصد دارد با این کار به نوبه‌ی خود با تاکید بر شعار جهانی برای پایان دادن به چرخه اتلاف مواد غذایی به کاهش چرخه ضایعات میوه و صیفی‌جات در تهران کمک کند. شعار معروف جهانی که می‌گوید ” هر چیزی که می‌تونی بخوری ، بردار ، اما هر چیزی که برداشتی رو بخور! ”

اگر شما هم دغدغه خرید محصولات تازه تره‌باری چون خرید میوه و سبزیجات را دارید ولی فرصت لازم را ندارید و یا تمایل دارید که هنگام خرید ، محصول مورد نظر را لمس کنید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید ، این فروشگاه آنلاین تمام دغدغه‌های شما را در نظر گرفته و آن حل کرده است.

سامانه آنلاین سبزی من : sabziman.com