در استارت آپ ۱۰ تلاش داشتیم تا با معرفی و نمایش استارت آپ های موفق ایرانی و بین المللی فرهنگ کارآفرینی را ترویج داده و در رونق اقتصاد کشور و اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم سهمی داشته باشیم.با این تفکر و با توجه به تجربه های کسب شده این وب سایت راه اندازی شد و طرح و ایده های نانوشته بازگو کردید.

در آستانه انتشار ۱۰۰ پست در استارت آپ ۱۰ بر آن شدیم به ارزیابی و جمع بندی رخدادهای شش ماهه گذشته در وب سایت استارت آپ ۱۰ بپردازیم و مسیر طی شده در این مدت را دوباره ببینیم.

فعالیت های انجام شده به شرح زیر اعلام می گردد

  • ارائه طرح و ایده های خلاقانه و قابل اجرا با توجه به پتانسیل های موجود
  • معرفی و نمایش استارت آپ های تک شاخ و تأثیر گذار ایرانی و بین المللی
  • انتخاب و انتشار مطالب و نوشت های مرتبط با حوزه های کسب و کارهای نوپا از بین مقالات ایرانی و خارجی
  • تعهد به ذکر منابع مطالب منتشر شده مطالب و نوشته های فارسی

قرار ما در ابتدای راه ارائه طرح و ایده های خلاقانه و کارگشایی بود که با بررسی کسب و کارهای جدید در حوزه فناوری به رفع نواقص و کاستی های موجود پرداخته و نقش راهی بری کارآفرینان تازه وارد برای ورود به دنیای کارآفرینی با حداقل ریسک باشد و شعارمان در این راه پشتیبانی و حمایت از ایده های خلاقانه بود.

در این شش ماه بیش از ۱۰ ایده و طرح برای اجرا ارائه کردیم و به دنبال راه اندازی سبد کالای محصولات غذایی ایرانی بودیم تا با تعامل با تولید کنندگان ، محصولات با کیفیت ایرانی را با قیمتی مناسب در دسترس عموم اقشار جامعه قرار دهیم که این موضوع با توجه به شرایط کنونی و عدم استقبال تولید کنندگان از دستور کار این مجموعه خارج کردید و امید است در آینده ای نزدیک با تولیدات خود ساخته این شرکت در خدمت مردم عزیز ایران باشیم.

با توجه به تجارب کسب شده در این مدت و شناسایی ناهمواری های موجود بر سر راه ، امیدواریم در سایه لطف حضرت حق و تلاش و کوشش بیشتر شاهد خروجی های سودمند و با ارزشی از این گروه باشیم و همیشه خرسند بودیم که ” همراهی و انتخاب شما ، افتخار ماست “.