شرکت پاک چرخ ایرانیان در سال ۱۳۹۶ به عنوان اولین و تنها مجری انحصاری دوچرخه های اشتراکی هوشمند با نام تجاری ” بیدود ” با بررسی نیازهای جامعه و با رویکرد حرکت به سمت شهری هوشمند فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل پاک با هدف کاهش آلودگی هوا کمک به محیط زیست ، افزایش سلامت شهروندی و کاهش ترافیک آغاز کرد.

 این شرکت تلاش می‌کند تا با بالا بردن سطح فرهنگ جامعه و استفاده از دوچرخه کیفیت زندگی را در جامعه ایرانی ارتقا دهد.

استفاده از دوچرخه های هوشمند اشتراکی بیدود :

کاربران دوچرخه های بیدود کلیه شهروندان بالای ۱۳ سال هستند که شرایط و قوانین ما را در سایت مطالعه کرده و پذیرفته اند. شرکت پاک چرخ ایرانیان در فاز نخست در نظر دارد تا با قرار دادن دوچرخه های بیدود در سطح شهر به حمل و نقل پاک و دور از ترافیک کمک کرده و در میزان هزینه های جابجایی به کاربران خود یاری رساند. از این رو در فاز اول فعالیت خود را در شهر تهران و از بخش های مرکزی شهر آغاز کرده و به تدریج کل شهر را تحت پوشش قرار خواهد داد. پس از مدت زمان کوتاهی این خدمت به سایر شهرها و در نهایت در کل ایران گسترش خواهد یافت.

کمک به شرکت های دانش بنیان که در جهت ارتقاء سلامت و کاهش مشکلات زندگی شهروندان در تلاش هستند می تواند الگوی مناسب و پایداری را برای زندگی در شهر های هوشمند فرآهم آورد کاری که شرکت پاک چرخ ایرانیان با ارائه خدمات دوچرخه های هوشمند اشتراکی ” بیدود ” انجام داده است.