واقعیت مجازی در حال تغییر در دنیای تبلیغات است.چه فرصت هایی را واقعیت افزوده را برای تبلیغ کنندگان ایجادمی کند؟ واقعیت مجازی امکانی برای کسب و اشتراک دانش ، توانمند ساختن مردم برای یادگیری از دیگران و درک بهتر جهان.

بسیاری از شرکت ها این تکنولوژی پیشرفته را برای تبلیغات خود در نظر گرفته اند.امروزه ، مجریان تبلیغات به شدت از واقعیت افزوده در تبلیغات خود سود می برند. مزایای تبلیغات با بهره گیری از واقعیت افزوده (Augmented Reality) برای بازاریاب ها و تبلیغ کنندگان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

” تبلیغات کارآمد و پر بازده ، هدفمند تبلیغ کنید “

کلیک تا شروعی موفق

اولین و مهمترین مزیت تبلیغات واقعیت افزوده این است که به ایجاد یک رابطه احساسی خاص با مشتری کمک می کنند. تبلیغات واقعیت افزوده بسیار تعاملی و واقعی بوده که مصرف کنندگان احساس می کنند که آنها یک بازی ویدیویی جذاب را بازی می کنند. این باعث ایجاد ارتباط عاطفی ، افزایش آگاهی از نام تجاری و تشویق مشتریان به خرید می شود.

یکی از مزایای ویژه این فناوری جدید تبلیغاتی حس کردن مجازی است. مصرف کنندگان شما می توانند بسیاری از کالا و لوازم شخصی را با واقعیت مجازی امتحان کنید.زدن عینک بر صورت ، پوشیدن کفش و لباس ، استفاده از جواهرات ، ساعت و غیره بدون ترک خانه خود. این امر تبلیغات در واقعیت مجازی را به یک ابزار قدرتمند برای فروش کالا و افزایش درآمد ، به ویژه در عصر تجارت الکترونیک مبدل می سازد.

اهمیت استفاده از این فناوری ، تحلیل رفتار مصرف کنندگان بوده و هدف گذاری مناسبی را به منظور تولید محصولات و خدمات مناسب برای ایشان فراهم می آورد.واقعیت مجازی فرصتی عالی را برای ارائه تبلیغات هدفمند برای فعالان حوزه تبلیغات به وجود آورده و این امکان را برای این گروه ایجاد می کند تا تبلیغات هدفمند خود را در تمامی مکان های حضور مصرف کنندگان حتی بر روی صفحه نمایش گوشی های هوشمند مشتریان خود نشان دهند.