معرفی استارتاپ های خدمات منازل در استارت آپ 10

سامانه های هوشمند خدمات در منازل ، سرویس های جدید با بهره گیری از دانش روز که باعث کاهش دغدغه های خدمات مورد نیاز در منزل شده که با بروز مشکلاتی از این قبیل زندگی در خانه را با مشکل مواجه خواهد نمود.بروز مشکلاتی نظیر  ترکیدگی لوله آب ، اتصال برق و سوختن سیم کشی داخلی ، گرفتگی چاه فاضلاب و … می تواند چند ساعت و یا چند روز ذهن ساکنین را درگیر خود نماید که راه حل های مختلف با درگیری های ذهنی زیاد از عوارض آن خواهد بود.

راه اندازی سامانه های این چنین که می توانند با گردآوری سرویس های مورد نیاز در منازل از یک سو و استاندارد سازی و قابلیت پیگیری خدمات انجام شده از سوی دیگر باعث کاهش درگیری های ذهنی ساکنین خانه گردند. در ادامه به معرفی تعدادی از سامانه های موفق در این حوزه پرداخته خواهد شد.

“آچاره ، سامانه هوشمند درخواست خدمات منزل”

آچــاره ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی را که در منزل مورد نیازشان است از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند. این خـدمات از نـظافت و پـذیرایی گرفته تا بازسـازی و دکوراسـیون منزل را شامـل می‌شوند. نـیروهــای خــدماتی دارای گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تأیید صلاحیت آچاره عبور کرده‌اند تا شـما بتوانید به آنها اعتماد کنید.

وب سایت آچاره : achareh.ir

“هوم سرویز ، درخواست خدمات منازل”

هوم سرویز اولین سامانه هوشمند درخواست خدمات حضوری به صورت یکپارچه، هوشمند و مطمئن در کشور می باشد، با گستره‌ای از خدمات متنوع برای تمام افراد خانواده و هر رده‌ی سنی که «یک خانواده خوشحال» را به ارمغان می آورد. پاسخگویی سریع ، کیفیت خدمات و امنیت سه اصل اولیه است که هوم سرویز از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند می باشد.دامنه خدمات هوم سرویز تمامی خدمات قابل ارایه درب منزل اعم از تعمیرات ، خدمات فنی ، بازسازی ، نظافت ، جابجایی ، فرهنگی و بهداشتی مراقبتی می باشد.

وب سایت هوم سرویز : homeservize.com

این مطلب شاید مفید باشد معرفی استارتاپ های بیمه