معرفی و نمایش استارتاپ های بیمه در استارت آپ 10

بی شک تولد یک استارت آپ پایانی است برای رفع یک محدودیت و یا ارائه خدمتی تازه. استارت آپ های موفق خدماتی می توانند با برداشتن محدودیت های موجود بر سر راه مصرف کنندگان این خدمات با ارائه سرویس های نو و سهولت انتخاب باعث افزایش رقابت میان شرکت های و سازمان های ارائه دهنده خدمات گردند ، چون اقبال عمومی با خدمات بهتر و مناسب تر خواهد بود.

در “استارت آپ ۱۰” قصد داریم به معرفی استارتاپ های موفق در حوزه های مختلف خدمات و سرویس های آن بپردازیم

و این با به معرفی استارت آپ های حوزه بیمه می پردازیم.

معرفی و نمایش استارت آپ حوزه بیمه

“بیمه بازار”

نخستین وبسایت خرید اینترنتی بیمه در ایران است. شما می توانید خدمات مشاوره خرید، مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های مختلف و خرید آنلاین را در بیمه بازار دریافت نمایید. مقایسه قیمت بیمه‌های خودرو ( بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه)، بیمه آتش سوزی و بیمه عمر‌ مطابق با آخرین تغییرات شرکت‌های بیمه (ایران، پارسیان، آسیا، البرز و…) می‌باشد و تمامی مراحل مقایسه قیمت بیمه، تمدید و خرید بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی و عمر تحت نظارت بیمه مرکزی ایران است.

وب سایت بیمه بازار : bimebazar.ir

“وبیمه”

یک سامانه آنلاین است که شما براحتی می توانید با توجه به نوع موضوع بیمه نامه آنلاین درخواستی ، به روی هر یک از لینک های بالا کلیک کرده و با درج مشخصات بیمه نامه آنلاین خود در این سامانه آنلاین بیمه ای از کلیه شرکت های بیمه گر فعال در سراسر کشور بصورت آنلاین استعلام و پس از بررسی تمام شرایط مد نظر خود از قبیل هزینه صدور بیمه آنلاین ، میزان بهره مندی از تخفیف صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از نحوه پرداخت نقدی و یا اقساطی بیمه نامه آنلاین ، میزان رضایت کاربران و بیمه از صدور بیمه آنلاین و … شرکت بیمه گر خود را انتخاب و بیمه نامه خود را بصورت آنلاین صادر فرمایید.

وب سایت وبیمه : webimeh.com

“بیتمه”

یک سامانه فروش آنلاین بیمه است که برخلاف سایت های مشابه خود به صورت مستقیم اقدام به صدور بیمه نمی کند و امکانات سایت را به صورت یک ساب فولدر در اختیار نمایندگی شرکت های بیمه و کارگزاران رسمی بیمه مرکزی قرار می دهد. ببیتمه یک سامانه فروش آنلاین بیمه است که این قابلیت را دارد تا امکان استفاده از آن را به همه کارگزاران و نمایندگان بیمه واگذار کرده و آن ها خود دفتر کار مجازی خود را کنترل کند.

وب سایت بیتمه : www.bitmeh.com

این مطلب شاید مفید باشد معرفی استارتاپ های خدمات منازل