یکی از کارکردهای فناوری ، سهولت استفاده از ابزاری است که در گذشته برای در اختیار داشتن آن می بایست زمان داشت و پول هزینه کرد.نوشتن داستان و رمان تنها دغدغه  نویسندگان نبود ، چاپ ، ویراستاری و فروش و … از جمله مواردی بود که شاید سنگ بزرگی بر سر راه گسترش بیش از پیش فعالیت آنان بوده است.اما امروزه به کمک پیشرفت فناوری و گسترش تکنولوژی واژه ای تازه تحت عنوان ” نویسندگی آنلاین ” مسیری ساده و بدون پیچیدگی های گذشته را در اختیار نویسندگان تازه کار قرار داده است.

یکی از جدیدترین سرویس های نویسندگی آنلاین ، استارت آپ است به نام  ” Medium ” ابزاری ساده و بدون پیچیدگی های نوشتن در کامپیوتر با محیطی کاربردی فقط برای نوشتن و به اشتراک گذاری رویا های نانوشته.

یکی از ویژگی های این وب سایت کاربری آسان آن برای نویسندگانی است که می خواهند به دور از هر دلهره و اضطراب ، فقط بنویسند و آنچه برایشان رویا بوده به رشته تحریر در آورند.اشتراک گذاری نوشته های نویسندگان و دریافت نظرات خوانندگان در محیطی کاملا پویا و پر نشاط از جمله ویژگی هایی است که توانسته این استارت آپ را به یکی از پرکاربردترین سرویس های نویسندگی آنلاین مبدل سازد.

دسته بندی کامل و توجه به سلیقه تمامی کاربران جای را برای نویسندگان در تمامی ژانرها باز گذاشته و حالا وقت نوشتن است و داستان سرایی.

استارت آپ نو ؛ داستان سرایی