در مقاله ای تحت عنوان ” روغن هسته خرما ، معجزه ای از گرما ” به ویژگی های منحصر به فرد و استثنایی خرما و روغن هسته آن اشاره شد و بیان گردید با توجه به وجود انواع مختلف این ماده غذایی ویژه در کشور ایران ، استفاده از تمامی پتانسیل های و فرآورده های آن می تواند ارزش افزوده ویژه ای برای این نعمت الهی به وجود آورد.در ادامه به خواص و فواید ویژه روغن هسته خرما برای پوست و مو اشاره خواهد شد.

در مقالات و پژوهش های انجام شده در کشورهای پیشرفته دنیا نظیر اسپانیا ، امریکا و … به اهمیت و ساختار ویژه روغن هسته خرما به عنوان روغنی گرانبها و مؤثر برای شادابی و طراوت پوست و مو اشاره گردیده و محصولات متعدد آرایشی و بهداشتی از این روغن تهیه و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

خصوصیات روغن هسته خرما :

اسید های چرب : لینولنیک – لینولئیک – اولئیک – استئاریک – پالمیتیک – میرستیک – لئوریک – کاپریک

املاح : آهن –  کلسیم – منیزیم – سدیم – پتاسیم – منگنز – روی – زینک – فسفر

ویتامین ها : A-B-C-D-E-K-B1-B2-B5-B6-B9-B12

اصلی ترین ویژگی این روغن جذب سریع آن در پوست بوده و به همین دلیل به سرعت مواد مغذی و ویتامین های آن جذب پوست و سلولهای پوستی می گردد و تاثیر گذاری آن در مدت زمان کوتاه قابل مشاهده و مطلوب خواهد بود .از این روغن می توان برای جوانسازی ، شفافیت ، رفع چین و چروک و لک ها صورت و دست ها ، ترمیم پوست ناشی از سوختگی ، اگزما و انواع حساسیت های پوستی ، رفع چین و چروک دور چشم استفاده نمود.

روغن هسته خرما Nlife

شرکت ” دانش بنیان ایده پردازان پیک طلایی ” توانسته با استفاده از دانش محققین خود و بهره مندی از دستگاه های پیشرفته ، روغن هسته خرما با خلوص بالا و بدون هیچگونه اضافات شیمیایی تولید نماید که طی آزمایش های انجام شده در آزمایشگاه های معتبر ، روغن تولیدی این شرکت به صورت ۱۰۰ % خالص و تضمین شده به مشتریان ارائه خواهد شد.

طراوت ، شادابی و جوانی پوست و مو با روغن هسته خرما

وب سایت : N Life

اینستاگرام : Nlife_Care

مشاوره و خرید : ۹۰ ۶۵ ۱۲۵ ۰۹۲۲ ( تماس تلفنی و WhatsApp )

معجزه ای برای پوست و مو ، روغن هسته خرما

موارد استفاده از روغن هسته خرما و اثرات آن :

مناسب برای انواع پوست و مو ( جوانسازی ، شفاف سازی و ترمیم پوست ، آبرسان ومرطوب کننده پوست ، رفع چین و چروک و سیاهی دور چشم ، آبرسان قوی و مرطوب کننده عالی برای پوست ، کمک به ساخت کلاژن پوست ، کمک به بهبود اگزما و خشگی پوست ، رفع لک و مک پوستی ، تغذیه فولیکول های مو و کمک به رشد و ضخامت مو و ترمیم ساقه مو های آسیب دیده ، رفع موخوره و گره مو ، درخشان کننده و صاف کننده مو ، تقویت کننده وجلوگیری از شکنندگی ناخن ) کاربردی درمانی و اثربخش دارد.

کاربرد روغن هسته خرما :

  • روغن هسته خرما : جوانسازی و افزایش کشسانی پوست
  • روغن هسته خرما : شفاف سازی و ترمیم پوست
  • روغن هسته خرما : آبرسان و مرطوب کننده پوست
  • روغن هسته خرما : افزایش کلاژن سازی سلول های پوستی
  • روغن هسته خرما :رفع چین و چروک پوست صورت و دست ها
  • روغن هسته خرما : تقویت و رشد فولیکول های مو
  • روغن هسته خرما : پیشگیری از ریزش و سفید شدن مو
  • روغن هسته خرما : تقویت مژه و ابرو
  • روغن هسته خرما : تقویت کننده و رفع شکنندگی ناخن ها
  • روغن هسته خرما : ضد آقتاب طبیعی

از جمله خواص و فواید روغن هسته خرما در این حوزه می باشد و استفاده از این فرآورده خاص به صورت خوراکی و برای درمان دیگر امراض متعدد جایگاه ویژه ای در کشورهای پیشرفته دنیا به خود اختصاص داده است.