استارتاپ جزوه‌ ننویس به همّت محمدعلی میلانی‌ صدر و جمعی از دانشجویان دراسفند سال ۱۳۹۵ راه اندازی شده است. این استارتاپ آموزشی یک مارکت اندرویدی است که محصولات آن اپلیکیشن‌های آموزشی و به طور خاص اغلب با محتوای دانشگاه است.

درس‌هایی مانند مکانیک سیالات ، فیزیک ۱ ، ریاضی ۲ و … در این مارکت اندرویدی تبدیل به اپلیکیشن شده‌اند.

جزوه ننویس ، استارتاپ تخصصی حوزه دانشگاه

میلانی صدر می‌گوید: ” حدود ۴ میلیون دانشجو داریم که ۷۰% آن‌ها از گوشی یا تبلت با سیستم ‌عامل اندرویدی استفاده می‌کنند اگر هریک در طول تحصیل خود فقط ۱ اپلیکیشن آموزشی تهیه کنند کل اندازه بازار ما با فاکتور ۱ بدست خواهد آمد”.

جزوه ننویس همچنین در الکامپ ۹۷ حضور داشت و به گفته اعضای این تیم بازخوردهای بسیار مهمی در آن نمایشگاه گرفته‌اند. جزوه‌ننویس در حال حاضر با اساتید چند دانشگاه دولتی و غیرانتفاعی ارتباط دارد و محتوای آموزشی خود را توسط آن‌ها تامین می‌کند.

بخش ” سفارش اپلیکیشن جدید ” در این وب سایت تهیه شده است تا افراد مختلف در صورت تمایل جزوه خود را برای انتشار قرار دهند ، در صورت تایید تیم جزوه‌ننویس اپلیکیشن مربوطه توسط این تیم توسعه داده می‌شود و فرد نیز در فروش آن سهیم خواهد بود.هرکدام از اپلیکیشن‌های این وب سایت به شکل یک دستیار آموزشی هستند و امکانات مختلفی علاوه بر محتوای آموزشی را در خود قرار داده‌اند.

سطح کیفی محتوی آموزشی جزوه ننویس استاندارد و متعارف است و با توجه به تامین آن توسط اساتید مختلف سعی شده تا محتوی غنی و هم سطح کنکورها داشته باشد. در برخی از دروس چند جزوه در سطوح مختلف قرار داده شده تا افراد مختلف متناسب با نیاز خود هریک را انتخاب کنند.

ایران سرور و رایچت حامی این استارتاپ آموزشی هستند و جزوه ننویس امیدوار است بتواند درصد بیشتری از دانشجویان را راضی کند. هرچند جزوه ننویس به شکل بوت استرپ پیش می‌رود و میلانی صدر اعلام کرده است که این استارتاپ برنامه‌ای برای جذب سرمایه‌گذار ندارند و قادر هستند که هزینه‌ها را مدیریت کنند. استارتاپی که با ۷۰۰ هزارتومان سرمایه شروع به کار کرد هم اکنون ۶ نفر شاغل دارد و توانسته است ارزش خود را بیش از پیش افزایش دهد.